0%
  • Головна
  • Звіти

Вечір танго подарували публіці артисти Ансамблю пісні і танцю «Радани»!

12
лютого 2022
, 18:00

12 лютого 2022 року Ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії представив глядачам сольний концерт у незвичному форматі, де не було вокальних виступів, а лише пристрасна інструментальна музика і танці...

«Вечір танго» - вишукані чуттєві, найпристрасніші мелодії. Завдяки імпровізації танго, що увібрало в себе африканські танцювальні мотиви, кубинську хабанеру та креольську мілонгу, завоювало популярність спочатку в Аргентині, Європі, а потім полонило весь світ. В цей вечір музиканти ансамблю «Радани» зіграли відомі композиції танго – твори неперевершеного аргентинського композитора Астора П’яццолли та Рішара Гальяно.

Кращі зразки аргентинського танго звучали в цей вечір для сєвєродонецької публіки. Палітра пристрасті, вогню, палкого кохання у виконанні музикантів ансамблю неймовірно вразила публіку. Відверті діалоги між чоловіком та жінкою показали у романтичних танцях артисти балету Ансамблю «Радани».

Під час виконання композицій, глядачі на екрані бачили фрагменти з відомих кінофільмів та найпристрасніших танців, що підживлювало уяву публіки. Всі присутні мали змогу у музичному супроводі Ансамблю пісні і танцю «Радани» бачити на екрані  видовищну сцену з кінофільму «Запах жінки» -  танець танго Аль Пачіно і Габріель Анвар.

Завдяки артистам, глядачі занурилися у світ нестримних пристрастей, отримали незабутні емоції, естетичну насолоду від зустрічі з чудовою музикою і переконались, що танго може бути і чуттєвим, ніжним, грайливим, сповненим любові танцем, а може й виражати зовсім протилежні почуття. Яскраві композиції запали в душу кожному з присутніх, і публіка, стоячі дарувала невщухаючі оплески музикантам та артистам балету.