0%

Вечір української класики

10
березня 2024
, 19:00

10 березня Луганська обласна філармонія запросила всіх шанувальників музичного мистецтва на чарівний концерт українських симфонічних творів.  Щоб продовжувати радувати улюбленого слухача артисти Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента з Вінниці Заслуженого діяча мистецтв України Георгія Куркова підготували для публіки кілька композицій.

Для музичних гурманів в цей вечір лунали заворожуючі звуки. Артисти знайомили слухачів з українськими композиторами. Ліричні, динамічні, драматичні та емоційні мелодії були представлені публіці. В кожному творі слухачі могли віднайти музичний код України. Симфонієта Золтана Алмаші, Сюїта з балету «Запорожець за Дунаєм» Юрія Шевченка, музика Георгія Майбороди занурили глядачів в глибини духовних скарбів України. Багато, хто думає, що класична музика важка для сприйняття, але насправді це не так. І цей концерт став ще одним підтвердженням того, що культура музики різна, і навіть в класиці є і твори, які поєднують душевні переживання і унікальні мелодії. Емоційна подорож у світ української музики подарувала надію, приємне здивування, а для деяких стала місцем, де можна насититися енергією та натхненням, черпнути сили для відродження жаги до життя!

За неймовірні відчуття, витончену музику та позитивний настрій публіка викликала з-за лаштунків кілька разів Георгія Куркова, щоб подякувати диригенту та артистам оркестру за феєричний виступ щирими оплесками та бурхливими оваціями.