0%
  • Головна
  • Звіти

Вечір вальсів від Луганської обласної філармонії!

04
грудня 2021
, 18:00

04 грудня 2021 року відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, в якому звучали вальси композиторів різних епох, поколінь та стилів.

За диригентським пультом в цей вечір був Юрій Голота – лауреат конкурсу диригентів ім. С. Турчака 1998 р. Він працював диригентом Дніпропетровської опери, першим диригентом Кубанського симфонічного оркестру, художнім керівником та головним диригентом Майкопської філармонії, Чернівецької філармонії,   Західно-Українського симфонічного оркестру. Як  гастролюючий диригент співпрацював з різними філармоніями України, а в цей вечір приїхав до Сєвєродонецька, щоб представити публіці «Вечір вальсів».

Для всіх присутніх під орудою запрошеного диригента зі  Львова Юрія Голоти артисти оркестру грали сумні та елегічні, святкові та таємничі вальси. Глядачам представили твір Я.Сібеліуса «Сумний вальс», композитора М.Глінки «Вальс-Фантазія» та всесвітньо відомий «Вальс квітів» з балету «Лускунчик» П. Чайковського.

Звичайно, не обійшлося й без чарівних музичних перлин – популярних віденських вальсів Й. Штрауса. Вальс «На прекрасному голубому Дунаї» залишається символом краси, поетичного натхнення, при цьому в його звуках часом прихована туга і ностальгія. Також для публіки музиканти виконали вальс «Віденська кров» Й. Штрауса.

Розкішний і божественний вальс, який зачаровує кожним своїм рухом! Неповторна чарівність та різноманітність вальсів створила неповторну атмосферу балу у концертній залі! Публіка бурхливими оплесками дякувала за двогодинний концерт, який подарував всім піднесений настрій та святкову атмосферу.