0%
  • Головна
  • Звіти

Весняна меланхолія від Луганської обласної філармонії!

23
квітня 2023
, 14:00

Після минулого концерту львівська публіка вийшла з органної зали у захваті від почутої музики. Програма, виконана Академічним симфонічним оркестром під диригуванням Івана Остаповича 21 квітня дуже вразила всіх присутніх. І це при тому, що вікова категорія слухачів була дуже різною – від молодого покоління до глядачів поважного віку. Тому ми вирішили повторити цей концерт на численні прохання.

23 квітня «Меланхолія. Симфонічний концерт» звучала знову у Львові. І знову у залі не було вільних місць. Бо ця музика не може не захоплювати. Шедеври Яна Сібеліуса та Френка Бріджа повинен хоч раз у житті почути кожен. Всі, хто відвідав цей концерт мали змогу почути дуже красиву музику. Твори з програми концерту були написані композиторами як супровід до театральних вистав, тому нескладно здогадатися, що композиції були насичені яскравими кольорами та неймовірними фарбами.

Весняна меланхолія від артистів Академічного симфонічного оркестру створила особливу атмосферу, подарувала романтичний настрій та дала можливість пофантазувати над майбутнім. Публіка стоячи бурхливими оплесками дякувала артистам за цей чарівний концерт. І саме гарна, зворушлива, класична музика у якісному виконанні дає сили жити далі та впевнено крокувати вперед. Хтось знайшов в цих творах якійсь спогади, хтось надихнувся на нові звершення, хтось – просто відчув, що може зробити багато добрих справ і корисних вчинків як для себе так і для інших людей, які поруч. Саме в цьому й полягає мета таких концертів, артисти на культурному фронті працюють настільки наполегливо і завзято, що готові організовувати та проводити концерти навіть декілька разів на тиждень, щоб через мову музики дарувати українцям надію на світле й добре майбутнє, яке на всіх нас обов’язково чекає!