0%
  • Головна
  • Звіти

Віртуозний соліст у концерті Академічного симфонічного оркестру!

19
лютого 2022
, 18:00

19 лютого 2022 року у Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента з Дніпра Назара Яцківа. Концерт артисти присвятили пам’яті Заслуженого діяча мистецтв України диригента Луганської обласної філармонії Євгенія Тутевича, який на протязі значного періоду був керівником Академічного симфонічного оркестру, багато зусиль доклав для того, щоб об’єднати музикантів та відновити роботу оркестру вже у Сєвєродонецьку, після переїзду Луганської обласної філармонії з окупованої території.

В цей вечір звучала творчість сучасного українського композитора, піаніста, музикознавця, доктора музикознавства, Заслуженого діяча мистецтв України Олександра Козаренка. Неймовірно яскравий твір – неординарну «Чакону» зіграли музиканти.

Ще одним сюрпризом для шанувальників музичного класичного мистецтва став виступ директора Луганської обласної філармонії, Заслуженого артиста України Ігоря Шаповалова. Гра музиканта на тромбоні вразила віртуозним володінням інструменту, ефектним виконанням Концерту для тромбону з оркестром, написаного Анрі Томазі.  Неперевершений виступ, де можна було почути і джазову манеру виконання, і яскраві ритмічні частини твору французького композитора став справжньою окрасою творчої зустрічі.

Під час концерту ведуча згадувала приємні моменти співпраці з талановитим музикантом Євгенієм Тутевичем, а на екрані глядачі могли бачити світлини з репетицій та концертів оркестру, де диригував Євгеній Євгенович.

У другому відділенні для сєверодонецьких глядачів прозвучала Симфонія №7 німецького композитора Людвіга ван Бетховена. Музиканти були на висоті в цей вечір, а публіка – у захваті. Радість, щастя, позитив, натхнення, - саме такі емоції були у всіх присутніх після прослуховування концерту!