0%

Вперше на одній сцені – 8 тромбонів

10
травня 2023
, 19:00

10 травня львівська публіка почула рідкісний ансамбль артистів, які продемонстрували надзвичайні можливості.

На цей раз у Львівському органному залі на слухачів чекав експеримент, але дуже приємний. Артисти Луганської обласної філармонії разом зі львівськими колегами виступили у новому складі – на сцені одночасно розмістилося 7 тромбонів і 1 туба. Незважаючи на те що місто лева насичене музичними традиціями, артисти не перестають креативити й поєднувати інструменти в нові ансамблі.

Цей творчий октет представив публіці різнопланову музику. В творах Еріка Івейзена «Октет Великого каньйона» та Франца Шуберта «Бойова пісня» тромбони звучали з різних сторін. Старовинна музика найкраще передавала потужність мідного духового інструменту. А талановиті артисти у сольному та ансамблевому виконанні розкривали повний спектр можливостей тромбона. В цікавих композиціях Людвіга ван Бетховена «Симфонії № 7» (ІІ частина Allegretto) та Гордона Джейкоба – «Trombone Octet» була особливо виражена ліричність, гнучкість та глибина звучання тромбона, яка зачарувала всіх присутніх у залі.

Кожного дня артисти наполегливо працюють задля того, щоб українці мали змогу прийти на концерт та наповнити серця любов’ю, миром, радістю, а душу – збагатити гарною музикою. Музиканти щасливі, що можуть дарувати людям позитивні емоції та допомагати пережити ці складні часи. Бо саме класична музика у всіх її проявах здатна зняти душевний стрес та вилікувати сердечні рани. Публіка не відпускала октет тромбонів зі сцени, дякуючи бурхливими оплесками за неймовірний вечір. Слухачі після концерту між собою ділилися враженнями та зазначали, що виступ цього чоловічого духового октету відповідає світовому рівню. А музиканти, почувши позитивні відгуки глядачів, надихнулися на створення нового концерту і вже готують багато музичних цікавинок для вдячної публіки.