0%
  • Головна
  • Звіти

Вшанували пам`ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф

04
червня 2022
, 11:00

4 червня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Ворог нещадно забирає життя не лише у дорослих, але й нищить наше майбутнє та цвіт нації - дітей.

Найбільш уразлива категорія сьогодні страждає, діти є невинними жертвами та заручниками ситуації.  262 дитини загинули внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну, 139 дітей наразі знаходяться у розшуку та близько 500 отримали поранення різного ступеню важкості.

 В цей день, 4 червня у Львові вшанували пам’ять всіх дітей – небесних янголів світла – невинних жертв, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Артисти Луганської обласної філармонії долучилися до цього заходу та привернули увагу суспільства до злочинів тих, хто вбиває українських янголяток.

Сьогодні вся Україна у скорботі віддає шану пам’яті дітей, які загинули внаслідок повномасштабної війни та бажає якомога швидше припинити війну, щоб кожна дитина мала право на захист та життя у вільній незалежній мирній Україні!