0%

Зустрічаймо весну блискучою класикою!

11
березня 2023
, 19:00

11 березня відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру. Програма «Блискуча класика» вразила бездоганним виконанням музичних шедеврів та підбором вишуканих творів.

Під орудою диригента Івана Остаповича артисти оркестру представили глядачам твір Йоганна Брамса – «Концерт для скрипки з оркестром». Справжньою окрасою цього концерту стала солістка Марта Герега, яка є учасницею багатьох міжнародних конкурсів як скрипалька у Польщі, Словаччині, Чехії та Молдові та володаркою чотирьох Гран-прі та десятьох перших премій. Марта виступала з симфонічними оркестрами Львова, Києва, Тернополя, Харкова, Запоріжжя, Маріуполя, а також гастролювала у країнах Європи (Словаччині, Чехії, Польщі як скрипалька, та у Німеччині, Швейцарії як скрипалька та вокалістка). А в цей вечір артистка вийшла на сцену Львівського органного залу, щоб у супроводі Академічного симфонічного оркестру виконати сольну партію у «Концерті для скрипки з оркестром» видатного композитора Йоганна Брамса. Її неймовірна професійна гра одразу знайшла відгук у серцях публіки, глядачі довго дякували Марті невщухаючими оплесками.

Звичайно, не обійшлося й без чарівних музичних перлин – популярних віденських вальсів. Артисти грали сумні та елегічні, святкові та таємничі вальси: «Троянди з півдня», «Єгипетський марш», «Вальс підписників». Слухаючи твори Йоганна Штрауса, які були і залишаються одним із символів музичної краси, глядачі відчували в звуках поетичне натхнення композитора та приховані сумні емоції та ностальгію. Також для публіки музиканти виконали Угорську польку Й. Штрауса.

У Львівському органному залі цього вечора прозвучав ще один блискучий твір – впізнавана багатьма прихильниками музичного мистецтва Увертюра до опери «Кармен» Ж. Бізе.

Розкішні та божественні композиції, які зачаровували всіх вже з першої зіграної ноти! Саме так зустріли артисти Академічного симфонічного оркестру довгоочікувану весну та поділились своїми враженнями з глядачами. Неповторна чарівність та різноманітність вальсів створила теплу атмосферу у концертній залі! Публіка бурхливими оплесками дякувала за двогодинний концерт, який подарував всім піднесений настрій та душевну насолоду.